Näitus "100 vana ja väärikat eset, mis kõnelevad meie perekondade lugu"

• Kuuste Kool
Näitus "100 vana ja väärikat eset, mis kõnelevad meie perekondade lugu"

Kuuste koolipere on koostöös hoolekoguga otsustanud teha kodumaale suureks juubeliks kingituse, mida võiks iseloomustada järgmise pealkirjaga: „100 vana ja väärikat eset, mis kõnelevad meie perekondade lugu“.
Ettevõtmise mõte on väärtustada vanu  ja meile olulisi esemeid, olgu see siis vanaema majapidamis- või vanaisa tööriist, riideese, isa-ema lapsepõlve mänguasi või koolitarve vms.
Eesmärk on koolis üles seada näitus vähemalt sajast eksponaadist, igaühe juures lühike selgitus: milline tähendus on sellel esemel perekonna ajaloos.
Kutsume kõiki kooli- ja lasteaialapsi kodus vanemate või vanavanematega aktiivselt perekonna ajaloost vestlema ja ühiselt valima välja eset, mida võiks väärikalt eksponeerida Eesti Vabariigi juubelisünnipäeva puhul.
Kuuste kool tagab toodud esemetele turvalise ja sobiva hoiustamis- ja näitusekoha.
Oleme tänulikud, kui toodud esemed koos selgitava kaastekstiga jõuaksid kooli 16. veebruariks.