3.06. 1.-8. klassi õppereis Riia loomaaeda

Väljasõit kooli juurest kell 7:30.
Reisi maksumus on 30 eurot õpilase kohta.
Õpilasel peab olema kaasas kehtiv dokument (ID-kaart või pass) ja soovitav on teha ka reisikindlustus.
Reisiraha palume tuua klassijuhataja kätte hiljemalt 27.maiks. Loe täpsemalt.

Tähelepanu! Lasteaia kohatasu muutub

23.04.2019 nr 58 Kambja Vallavolikogu määruse kohaselt kehtestatakse lapsevanema poolt kaetava osa määraks ühe lasteaias käiva lapse eest 39 eurot kuus. Määrus jõustub 1.augustil 2019.a.
Määrust saab vaadata siit.

Tähelepanu!

Ootame 1. klassi astujate avaldusi.
Info ja avalduse blanketi leiab siit.

Muudatus!

Alates 1.03.2019.a. on lasteaed avatud kuni 18:30-ni.

Lasteaed puhkab 1.07. - 31.07.2019

Asenduslasteaed on Tõrvandi lasteaed Rüblik.

Asenduskoha avaldus esitada kooli direktorile hiljemalt 1.03.2019.a. Taotletud asenduskohast loobumiseks esitada avaldus kooli direktorile hiljemalt 1.06.2019.a.

Helkur on kohustuslik!

Jätkame helkurite olemasolu ja kasutamise kontrollimist. Armsad vanemad - aidake kaasa laste nähtavaks muutmisele pimedal ajal.

Teade lapsevanematele

Alates 2017/2018 õppeaastast on mõneti muutunud kehalise kasvatuse tundides osalemise kord. Lapsevanem ei saa oma tõendiga last õppetööst vabastada, koolis viibival õpilasel tuleb alati ka kehalise kasvatuse tunnis osaleda ning vahetada selleks riided. Kui laps on olnud haige ja vajab taastumiseks kergemat koormust, palume lapsevanemal õpetajat sellest kirjalikult teavitada.