Küsimuste korral võta õpetajaga ühendust

Õpetajate meiliaadress on
eesnimi.perekonnanimi@kuuste.edu.ee

täpitähed (õ, ä, ö, ü) asenda täppideta tähega

Õpetajad hoiavad oma postkastil püsivalt pilku peal.

Eelkoolipäev

Ootame 1. klassi tulevaid õpilasi eelkoolipäevale neljapäeval 16.aprillil kell 12:35 - 15:00.

Vahva koostööprojekt noorsootöös

Meie kooli õpilane Kristjan osaleb noorsootöö projektis, kus kolme valla noored koostavad uuenduslikku mudelit minuidee.ee, mis aitab parandada noorsootöö kättesaadavust.
Plakatit näeb siit.

Tunniplaan

Alates 6. jaanuarist kehtib uus tunniplaan.
Palume kõigil oma tunniplaanid üle vaadata.

Toitlustus

Alates 1.detsembrist on kooli hommikusöögi hind 40 senti ja menüü on sama, nagu lasteaias. Pikapäevarühma oote hind on 40 senti ja menüü on sama, nagu lasteaias.

Soovi korral palume esitada vastava avalduse kooli direktorile.

Vahetusjalatsid

Alates 9.septembrist kontrollitakse koolis vahetusjalatseid.
Lapsel peavad olema mittemääriva (non-marking) või heleda tallaga jalanõud.

Tähelepanu! Lasteaia kohatasu muutub

23.04.2019 nr 58 Kambja Vallavolikogu määruse kohaselt kehtestatakse lapsevanema poolt kaetava osa määraks ühe lasteaias käiva lapse eest 39 eurot kuus. Määrus jõustub 1.augustil 2019.a.
Määrust saab vaadata siit.

Tähelepanu!

Ootame 1. klassi astujate avaldusi.
Info ja avalduse blanketi leiab siit.

Muudatus!

Alates 1.03.2019.a. on lasteaed avatud kuni 18:30-ni.

Helkur on kohustuslik!

Jätkame helkurite olemasolu ja kasutamise kontrollimist. Armsad vanemad - aidake kaasa laste nähtavaks muutmisele pimedal ajal.

Teade lapsevanematele

Alates 2017/2018 õppeaastast on mõneti muutunud kehalise kasvatuse tundides osalemise kord. Lapsevanem ei saa oma tõendiga last õppetööst vabastada, koolis viibival õpilasel tuleb alati ka kehalise kasvatuse tunnis osaleda ning vahetada selleks riided. Kui laps on olnud haige ja vajab taastumiseks kergemat koormust, palume lapsevanemal õpetajat sellest kirjalikult teavitada.